ΝΕΑ

22/01/2015

7ος Διαγωνισμός Ελληνόφωνων Εκπαιδευτικών Ιστότοπων

Η ελληνική ένωση για την αξιοποίηση των ΤΠΕ στην εκπαίδευση και η πανελλήνια ένωση εκπαιδευτικών για της φυσικές επιστήμες "Μιχάλης Δερτούζος" σε συνεργασία με το πανελλήνιο σχολικό δίκτυο προκηρύσσουν τον 7ο διαγωνισμό ελληνόφωνων εκπαιδευτικών ιστότοπων:Σχολικών μονάδων πρωτοβάθμιας & δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, υποστηρικτικών δομών της εκπαίδευσης, διοικητικών μονάδων διευθύνσεων εκπαίδευσης και περιφερειακών διευθύνσεων εκπαίδευσης καθώς προσωπικών ατομικών ή ομαδικών ιστότοπων εκπαιδευτικών.

Επίσημος ιστότοπος του διαγωνισμού: www.eduwebawards.gr

You are here: Home Ανακοινωσεις Νέα 7ος Διαγωνισμός Ελληνόφωνων Εκπαιδευτικών Ιστότοπων