4η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 04/10/2017

athlitiki 2017

Αγαπητοί γονείς και Κηδεμόνες,

Στις 04 Οκτωβρίου 2017 στο πλαίσιο της 4ης Πανελλήνιας Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού με θεματικό άξονα

" ΑΘΛΟΥΜΑΙ ΧΑΡΑΖΩ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ"

πραγματοποιήθηκαν στο σχολείο μας αθλητικές δραστηριότητες.

Οι εκδηλώσεις ξεκίνησαν με ομιλία του Διευθυντή και συνεχίστηκαν με αγώνες μπάσκετ, βόλευ, ποδοσφαίρου, στίβου, επιδείξεις ρυθμικής και παραδοσιακών χορών. Παράλληλα πραγματοποιήθηκαν προβολές και συζητήσεις από τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας στις τάξεις. Η διοργάνωση της ημέρας έγινε από τους καθηγητές Φυσικής αγωγής του σχολείου μας Νιάκαρη Κωνσταντίνο (Διευθυντής)  και Καγιά Ελένη.

Στο τέλος της ημέρας απονεμήθηκαν τιμητικά βραβεία σε όλους τους συμμετέχοντες. Ευχαριστούμε όλους τους συναδέλφους για την ενεργή συμμετοχή και βοήθειά τους.

You are here: Home Ανακοινωσεις Γεγονότα 4η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 04/10/2017