Επίσκεψη στο Άλσος Βεΐκου Παρασκευή 25 Νοεμβρίου 2022

σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 25 Νοεμβρίου 2022  θα πραγματοποιηθεί επίσκεψη

του σχολείου μας με ναυλωμένα λεωφορεία στο Άλσος Βεΐκου στο Γαλάτσι. Οι μαθητές θα προσέλθουν κανονικά στο σχολείο στι 8:15 αλλά χωρίς τσάντες. Μπορούν να φέρουν μαζί τους μπάλες για να απασχοληθούν στο άλσος ,στο οποίο υπάρχουν αρκετοί χώροι για παιχνίδι καθώς και καφετέριες για να προμηθευτούν ότι χρειάζονται. Να μην ξεχάσουν να έχουν μαζί τους μάσκα για την μετακίνηση τους. Η επιστροφή στο σχολείο θα είναι γύρω στις 13:30. Οι μαθητές οι οποίοι δεν θα συμμετέχουν στην εκδρομή, θα προσέλθουν και αυτοί κανονικά το πρωί  στο σχολείο και θα απασχοληθούν από τους καθηγητές οι οποίοι θα παραμείνουν στο σχολείο γι αυτό το λόγο. Οι μαθητές οι οποίοι θα απουσιάσουν θα πάρουν απουσίες.

You are here: Home Ανακοινωσεις Ανακοινώσεις Επίσκεψη στο Άλσος Βεΐκου Παρασκευή 25 Νοεμβρίου 2022