Αγιασμός Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023

Σας ενημερώνουμε ότι  ο Αγιασμός θα γίνει  τη  Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου στις 09.30 π.μ

στον προαύλιο χώρο του σχολείου.  Κάθε μαθητής/τρια θα πρέπει να έχει την σχολική του τσάντα  ή  2 χοντρές νάυλον τσάντες για να μπουν τα βιβλία. Μετά την παραλαβή των βιβλίων οι μαθητές/τριες θα φύγουν.

Την Τρίτη, 12/09/2023 οι μαθητές/τριες προσέρχονται στο σχολείο από τις 8:00 έως και 08:15. Δεν χρειάζεται να φέρουν βιβλία. Αρκεί να έχουν μαζί τους ένα πρόχειρο τετράδιο και στυλό για να γράψουν το πρόγραμμα των επόμενων ημερών.

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων  του 1ου Γυμνασίου Ταύρου σας εύχονται μια καλή και δημιουργική σχολική χρονιά με υγεία. Θα είμαστε στη διάθεσή σας για κάθε πρόβλημα που νομίζετε ότι πρέπει να γνωρίζουμε, για τη σωστή παρακολούθηση των μαθητών μας. Ευελπιστούμε σε μια καλή συνεργασία μαζί σας, δεδομένου ότι θεωρούμε αναγκαία τη συμβολή σας  στη καλή και εύρυθμη λειτουργία του σχολείου μας.

Ο Σύλλογος διδασκόντων

ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ

You are here: Home Ανακοινωσεις Ανακοινώσεις Αγιασμός Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023