Σας ενημερώνουμε ότι  τη Πέμπτη 25 Ιανουαρίου 2024 κλιμάκιο ομοσπονδιακών προπονητών του αθλήματος της πετοσφαίρισης

θα παρουσιάσουν το άθλημα στους μαθητές της Α' Tάξης του σχολείου μας στο κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Ταύρου " ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ". Η εκκίνηση θα γίνει από το σχολείο στις 11:40 π.μ συνοδεία καθηγητών. Την επίσκεψη θα συνοδέψουν και οι μαθητές της ραδιοφωνικής ομάδας του σχολείου μας " Οι ΤΑΥΡΟμάχοι" για να πάρουν συνέντευξη από τους ομοσπονδιακούς προπονητές.

You are here: Home Ανακοινωσεις Ανακοινώσεις Τμήμα Α1-Α2-Α3, συνάντηση με Ομοσπονδιακούς Προπονητές Πετοσφαίρισης τη Πέμπτη 25 Ιανουαρίου 2024